Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-24, 14:19   #441
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc



---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinka28 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!!!
A co myślicie o mikrodermabrazji diamentowej? Bo szukam jakiegoś zabiegu polepszającego wygląd mojej skory twarzy no i natknełam sie na taki zabieg opisany w necie. Az wstyd się przyznac , ale mam 23 lata a ani razu jeszcze nie bylam na żadnym zabiegu u kosmetyczki. No i wydaje mi sie że już najwyższy czas aby to zmienić. No i potrzebuje jakiejś rzetenej opini zanim oddam sie w ręce kosmetyczki. Jak myślicie jak na początek warto wybrac się na ta mikrodermabrazję diamentową czy polecacie jakieś inne zabiegi?

najpierw wybierz się kalinko do kosmetyczki aby określiła stan skóry i dopiero wtedy zdecyduj w jaki sposób chcesz poprawić jej kondycję - ja uważam że mikrodermabrazja na twarz to dla 23 latki za wcześnie ale decyzja należy do ciebie .

pozdrawiam montana32

Edytowane przez montana32
Czas edycji: 2009-04-25 o 18:28
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując