Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 22:52   #986
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja bym nie obwiniala tej alantoiny o zapychanie, w Lucy jest Magnesium stearate i ten skladnik bardziej bym obstawiala Klasyczne mydlo w twardej wodzie zostawia osad, ktorego skladnikiem jest miedzy innymi stearynian magnezu, a te osady zostaja na skorze, blokuja pory i robi sie wiadomo co, dlatego mycie twarzy mydlem jest odradzane coraz czesciej, szczegolnie przy cerach tlustych i problematycznych. A te wszystkie Stearate w kremach, szczegolnie z innymi tlustymi skladnikami ryzyko zapychania u osob z predyspozycjami teoretycznie zwiekszaja,

Może sie myle, ale to wydaje mi sie bardziej prawdopodobne niz ta alantoina

W Pixie nie ma podobnego skladnika, wiec moze nie bedzie tak samo bardziej bym sie obawiala uwodnionej lecytyny niz alantoiny, ale chyba nie ma innej rady niz probowac na sobie

Niestety cos kosztem czegos: dodatkowe skladniki= wieksze ryzyko dla cer tradzikowych i sklonnych do zapychania

Dziewczyny, czy poziom 0 w wersji kryjącej jest generalnie jasniejszy niz najjasniejsze EDM? po zdjeciach u Cathy bylam pewna, ze poziom 0 bedzie dla mnie ok, ale skoro wersja kryjaca jest wyraznie jasniejsza to sama juz nie wiem czy nie typowac w 1

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-04-15 o 22:59
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora