Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmieszanie 2 różnych akryli...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 08:54   #13
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zmieszanie 2 różnych akryli...

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
kochana zmień ją zmień , bo jak na formie nie potrafi dobrze zrobić tylko tipsiory lepi ... zmień i to szybko !!!

poprawnie wystylizowane paznokcie , zaznaczam poprawnie i będę to powtarzać do obrzydzenia , poprawnie wystylizowane paznokcie czy to na formie bądź tipsie są trwałe i stanowią ozdobę aż do odnowy czyli ok. 4 tyg..
Technika jaką stylizacja jest wykonana nie ma wpływu na jakość przedłużanych paznokci.

Ma natomiast wpływ i to ogromny
- jakość produktów
- doświadczenie stylistki
- oraz to jak pielęgnujemy przedłużane pazurki

ale się rozpisałam jak nigdy , ale może kilku początkującym dziewczynom się przyda.

a skąd jesteś może będę mogła CI kogoś polecić
Hmm, no tak.Mam klientki które przychodzą po 5-6 tygodniach i mają pazurki w porządku a są teżi takie które po 3 tygodniach mają strzępy. Niestety ale o paznokcie trzeba dbać,żadna stylistka nie jest cudotwórczynią a paznokcie nie są ze stali.Poza tym każda z nas od czasu do czasu trafia na taką klientkę która wybiera kolory, wzory itp przez np. pół godziny, nie twierdzę że tym razem tak było ale chcę być obiektywna tym bardziej że druga strona nie ma możliwości wypowiedzenia się. Jeszcze tylko dodam, że sparwy hormonalne, nadmierna potliwość, charakterystyka pracy mają też duży wpływ na trwałość paznokci. Podobno u ok. 5% klientek paznokcie poprostu trzymać się nie będą (cyt. Anna Lajourdie z Toronto).
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując