Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:01   #72
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czarno złoty. Ale kryje tak świetnie, że chyba skocze po resztę ....
Kusisz.. Ale mam jeden czarny lakier.. I używam go tylko raz na jakiś czas (na noc sylwestrową w tym roku planuję..)

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość

Tak poza tym, to w drogerii w moim mieście, gdzie akurat można kupić Circus Circus jest promocja, że przy zakupie trzech rzeczy najtańsza jest za złotówkę. Żałuję, ze nie wiedziałam o ty przy zakupie perfum, bo kupiłabym jeszcze rozświetlacz, dorzuciła lakier i byłabym essencowo zaspokojona
fajna promocja, szkoda że nie wiedziałaś


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A ja nie trzęsę za nimi portkami tzn na pewno pięknie pachną i w ogole, ale ja nie lubię kremować rąk (tak wiem, powinnam, niedobra ja ) Ale nie znoszę tego uczucia tłustości, dodatkowo cały czas przed kompem jestem więc bym miała upaćkaną klawiaturę w kremie Jednak mimo mojej niechęci mam krem w pracy i co jakiś czas zmuszam się smaruję się nim, bo nie chcę mieć brzydkich dłoni za kilka lat...
też nie lubię kremować, ale mam kilka trików: przy umywalce w łazience/ kuchni trzymam krem w opakowaniu z pompką- jakoś łatwiej mi się zebrać do użycia. Drugi krem trzymam przy wyjściu z domu- ubieram się, kremuję ręce ubieram rękawiczki i idę. No i trzeci mój sposób- krem, który szybko się wchłania- przykładowo Neutrogena, jest też taka szybko wchłaniająca się, chociaż ogólnie moim zdaniem szybko się one wchłaniają

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-12-29 o 12:46 Powód: dopisek
lele jest offline Zgłoś do moderatora