Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-05, 15:07   #33
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32083885]W walentynkowy pudle-zestawie jest zwykla Bombka o zwyklym wygladzie.

Walentynkowa Bombka, czyli Love Me Tight (ta owinieta tasiemka) to Bombka regularna w innej szacie graficznej.

Jesli chodzi o Flowerbomb to dopisek "limited edition" zawsze dotyczy zmiany wygladu butelki.
Zapach sie nie zmienia.

Sa nastepujace Bombki:
- zwykla (edp i edt),
- Extreme,
- La Vie En Rose (wiosenno-letnia).

Limitowane edycje zawsze wychodza w pojemnosc 50 ml. Tak samo La Vie En Rose pojawia sie tylko w tej pojemnosci.
Polecam brac zawsze limitowane .


-----------------------
Ja bym polecala brac wersje Walentynkowa Bombki. W zestawie z pudelkiem atrakcyjnie jest tylko pudelko.
Zwykla zdazysz sobie kupic.

Bierz limitowanke.

Extreme mnie az tak nie powala. Moje numero uno to La Vie En Rose. Nastepna jest zwykla Bombka. Bierz Love Me Tight .[/QUOTE]
Dziekuje Ci bardzo za te rozpiske i dokladne wyjasnienie, az sobie spisalam na karteczke czegos takiego wlasnie potrzebowalam utwierdzilas mnie w przekonaniu, zeby brac Walentynkowa a moze kojarzysz po ile ona jest w PL? Chyba ktos pisal 440 zl, ale nie jestem pewna czy to o nia wlasnie chodzilo u mnie kosztuje teraz w przecenie -10% niecale €86, wiec sporo taniej

I jeszcze spytam Cie o te wiosenno-letnia wersje La Via En Rose, ona wychodzi co roku na okres wiosenno-letni tak? Znika jesienia i znow wraca?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora