Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-04, 14:20   #1633
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja 51 używam
Dziewczyny, tylu komplementów to od dawna się nie naczytałam. Dzięki moje Słoneczka
Ja najjaśniejszy z możliwych a mam najciemniejszy.. Koleżanki też nie chcą bo dzisiaj im wciskałam.
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Trelle właśnie nie wiem czy szybciej, bo nigdy wcześniej nie mierzyłam, dopiero w zeszłym miesiącu zmierzyłam i teraz w sobotę zmierzę to zobaczę ile urosły przez miesiąc
Ciekawa jestem..
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Zakupiłam osławionego Jantara, bo mi się kuracja Joaśki skończyła. Nie wiem za bardzo jak jej używać... Na mokre czy na suche włosy? A jak popsikam suche włosy, to nie robi mi się posklejany, tłusty przyklep na głowie?
Ja jestem bardzo zadowolona z Jantaru
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
MgielkaM Hmm w sumie, to mi wszystko jedno, ale nie ma za duzo blogow szwedzkich o tej tematyce, nie jest to tutaj az tak popularne i ciezko bylo by mi jakies czytelniczki znalezc Zobacze, najpierw musze sie uporac z organizacja i to po prostu wyjdzie w praniu
A w Szwecji są jakieś fajne kosmetyki ?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

z tym to ciężko, ale skoro proponujesz to może Cię wykorzystam troszkę?
Proszę CIę bardzo .
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Uwaga, robię "poka poka" świątecznego przystroju

Pod tym "stroikiem" z kieliszków położyłam pomarszczony kawałek zielonego tiulu, bo za łyso mi było (od razu inaczej wygląda ), ale zdjęcia już nie chciało mi się robić
Nie miałam czasu na szczypanie się z ozdobami. Zalatana jestem Skleciłam na szybkości. Cud, że znalazłam czas na zrobienie tych jajeczek z muliny
Bardzo ładnie przyozdobiony stół.
Na 1 zdjęciu na ścianie kolor alpejska łąka albo awokado?

Potrzebuję odwyku zakupowego, właśnie wróciłam z Natury..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora