Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-01, 21:04   #1073
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Lowczyni, widzę, że znasz się na rzeczy i w związku z tym mam do Ciebie pytanie: czy zrobienie w jednym dniu manualnego oczyszczania, peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji i maski to kompletna głupota? podejrzewam, że tak, ale wolę się upewnić. czy jeżeli wywalić by z tego zestawu oczyszczanie manualne, to będzie ok jak na jedną wizytę?
z gory dziękuję za odpowiedź

Totalna głupota na 10000% i jakby któraś z kosmetyczek zgodziła się na takie zestaw omijaj ją szerokim łukiem.
Lepiej zrób sobie manualne oczyszczanie a potem jak twarz ci sie zagoi zrób mikrodermabrazję. Tak za około 2 -3 tygodnie. Efekt będzie o wieeele lepszy. Ogolnie jest zasada że najpierw twarz się oczyszcza a następnie robie jakiekolwiek zabiegi. Bo jak nie, to wygląda to tak jakbyś nie umyła buzi i nałozyła najlepszy krem, efekt jakiś będzie ale o wieele lepszy byłyb gdyby twarz była czysta
Co do peelingu kawitacyjnego ja go często robie po manualnym oczyszczanie jako doczyszczenie jeszcze skóry i dopiero woda utleniona darsonwal, maską ściągająca ect
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując