Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-30, 20:20   #802
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
miałam pillarboxa kupować ale kupiłam poppy red i chyba dobrze skoro ten pierwszy w róż wpada. teraz może fire sobie wezmę, ale to jeszcze oblukam ba wzorniku bo niestety w necie kolory się bardzo różnią.
ja powiem tak... jak 1 raz patrzałam na te tonery w sklepie fryzjerskim i patrzałam na próbniki.. to mandarin i fire to prawie pomarańcz.. vermillion i poppy to czerwien czysta ale wyplukuje sie na rudo.. pillarbox i rubine wpada w róż jest też tulip który przypomina fiolet z czerwienią.. także jest duzo odcieni czerwieni do wyboru... kwestia gustu.. jedni wolą różowe druzy rude czerwienie haha
DoDoo- ja musiałam szamponem dziś wlosy myć ( z sls) bo musze go wykonczyc wkoncu.. poza tym dałam olej.. i dlatego zapobiegawczo nałożyłam przed myciem piankę z odrobiną maski na czuprynę.. zeby uniknąć wypłukania po myciu slsem... brr... ale.. kupilam dzis na probe juz szampon z alterry do farbowanych bez sls.. 1 raz testuje.. odzywki z ich firmy mialam i byly Ok wiec moze szampon bedzie tez OK..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora