Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-16, 12:03   #4369
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Całkiem ciekawy. Bardzo podoba mi się cieniowanie pod spodem. A te kwadraciki widziałabym np. na czerwieni, albo na jasnym fiolecie
Też bym wolała na gładkiej bazie
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pomocna Karola
A gdzie peleryna?
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Przytrafiła mi sie dziś rzecz straszna...
Jest to dla mnie bardzo traumatyczne wspomnienie i nie chcę tego wspominać raz jeszcze, dlatego kopiuję relację z siatkarskiego

<...> Wszystko przez tą cholerną pogodę i marznący deszcz! Lodowiska wszędzie na chodnikach i ulicach. I wychodzę dziś ze sklepu, zamykam za sobą drzwi i widzę jak z samochodu niedaleko wysiada największe ciacho u nas na wiosce
Spojrzał się w moją stronę w momencie, kiedy lądowałam na pośladkach... What a shame!
Ale było mi nieco raźniej gdy kilka sekund później w drzwiach obok rypnęła na dupsko moja koleżanka
Padłam Uwielbiam twoje opowieści.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Najgorzej, kiedy lód jest przysłonięty śniegiem Idziesz na pewniaka, nagle natura rzuca się na Ciebie i nie wiesz czy osłaniać twarz, żeby nie wybić zębów, czy kolana, żeby nie podrzeć spodni lecąc w stylu żabci
Oj, prawda... Zwłaszcza na wyłożonym gładkim kamienie chodniczku prze moim domem - czasem dojeżdżam do furtki jednym ślizgiem
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie wychodzą mi ostatnio zdjęcia...
Pokazuję po skróceniu.
Śliczne są! Generalnie krótkie migdałki lubię średnio, ale twoje są urocze

Muszę złamać muj boxowy zakaz zakupowy Koniecznie potrzebuję złotą mgiełkę do świątecznego mani Macie może jakiś słoczyki tej z wibo? Bo w googlu nie ma (albo ja sierota nie mogę znaleźć).

Nakręciłyście mnie na lubimy czytać Założyłam konto, w sumie to nie wiem,czemu dopiero teraz. I jak teraz odnaleźć tą górę książek, które przeczytałam?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora