Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki będzie najlepszy krem dla mej cery? Chciałabym zadbać o cere jak sie tylko da..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-27, 15:43   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaki będzie najlepszy krem dla mej cery? Chciałabym zadbać o cere jak sie tylko

Cytat:
Napisane przez AnotherIdentity Pokaż wiadomość
Hej Zakładam kolejny wątek, bo uzyskałam mało informacji na nurtujace pytania Chodzi o kremy.. Postaram sie napisać szczegóły mojej cery:
Link do poprzedniego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=695395

Cerę swoja oceniam jako Mieszaną
Czoło jest tłuste, widoczne mankamenty skóry - trądzik pojawiający sie co tydzień na nowo (w wątku poprzednim pisałam co stosowałam)
Nos - obok niego skorki - czasem krostki - które czasem podkreśla fluid
Policzki o Kości policzkowe - Naczynka (używałam RedBlocker i maseczki z kasztanowca, ale wciąż mam ich trochę)
Policzki i reszta twarzy często sucha - odczuwam ściągnięta skore po peelingach (które odstawiłam i wątpię bym wróciła do nich bo zniszczyły mi cerę)
Dostałaś sporo propozycji i konkretnych podpowiedzi, wszystkie odpowiedzi na dalsze pytania są w wątkach poświęconych skórze mieszanej i tłustej. Nie licz na to, że istnieje jeden krem, którego nazwę będziemy tu jednym chórem powtarzać. Szukanie odpowiedniego kremu to metoda prób i błędów i to, że jednemu pasuje taki krem, nie znaczy że Tobie będzie. Ja szukam odpowiednich kosmetyków od kilku lat i prawie nigdy nie wracam do tego samego kremu. Wyjątki to Toleriane Ultra LRP jako odżywczy krem na noc i krem regenerujący Flos-Leku, którego mam drugą tubkę. To wszystko - na około 5 lat świadomej pielęgnacji. Kremu idealnego nie znalazłam.

Cytat:
Napisane przez AnotherIdentity Pokaż wiadomość
Jaki krem byłby najlepszy dla mnie?
Słyszałam o kremach z kwasami, jakie by zawierały te kwasy i były bezpieczne dla mnie? Jak je się stosuje, jak nabyć i gdzie najlepiej?
Krem chciałabym stosować codziennie, aby nawilżyć jakoś policzki i brode oraz obszary wokół ust. Mogłabym go nawet używac pod fluid. Bo nie używam zadnych baz ani niczego takiego nigdy nie miałam na twarzy. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi!
Pisałam Ci już, że kremy z kwasami stosuje się jesienią i zimą. Latem sobie odpuść, bo możesz dorobić się większych problemów niż masz. Kupuje się je w aptece (zdaje się, że pisałam też o tym). Jest wątek o kwasach, poczytaj go.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując