Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-18, 18:40   #2242
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A jakie konkretne kosmetyki z pielęgnacji i kolorówki polecasz?
Za mało przetestowałam żeby tak polecać -na tym wątku wiele dziewczyn ma o wiele większe "doświadczenie" Zależy też jaką masz skórę i czego wymagasz od kosmetyku(czy coś na zmarchy,na przebarwienia itp). Ja lubię popularne już na wątku chociażby Laneige white plus renew original essence-można buteleczki po 10ml zamówić. Esencja właściwie woda Soybean Innisfree-fajna dla tłustej podatnej na wypryski skóry, OHUI black serum-lepkie, wodnisto gelowe ale genialnie regeneruje,nawilża,wyprys ki też po nim znikają bardzo szybko. Oczywiście Sulwhasoo Fajny był też aqua cream gel z Ciracle na wypryski i przebarwienia. Mam jak na razie doświadczenie jedynie z popularnymi produktami z ebaya I używam też polskich,aptecznych kosmetyków, mały misz masz.
Z kolorówki nic konkretnie nie polecę bo właściwie wszystko jest za ciemne-nawet koreańskie cc kremy więc jestem bardzo mocno ograniczona i wiele rzeczy nawet nie testuję jak polecany praktycznie wszędzie Dr G Przypadło mi do gustu kiedyś parę bb ale albo są już niedostępne, albo i tak były za ciemne
Ciekawa jestem za to koreańskich cieni i kredek-czy są trwałe i czy nie za bardzo blink blink
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując