Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-07, 19:55   #1900
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Odebrałam też małe zamówienie z S. z zestawem kwiat bawełny. Wzięłam m.in. męską próbkę Givenchy. Na stronie S jest fiolka próbkowa, a wrzucili saszetkę jak ja nie znoszę tych saszetek z próbkami perfum
Heh, miałam taką samą ,,niespodziankę''

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kwas fosforowy zawarty w Coli wytrącił kazeinę z mleka.

Taki żarcik, ale warto czytać składy.

Nie polecałabym ani sterydów ani niczego innego po konsultacji z dermatologiem.
Troszkę się napatrzyłam jakie niektórzy mają pomysły i jak się to kończy.
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Jak masz ( i nie jest po terminie ) to hydrokortyzon jest dobrą opcją, tylko jak przy wszystkich sterydach- używaj jak najmniej i jak najkrócej bo to niszczy skórę. Nie nakładałabym nic innego, olejki i inne cuda mogą jeszcze bardziej rozdrażnić skórę
Broń Boże sterydów od twarzy! Dermatolog mi to odradzał, kiedyś się zapomniałam i bardzo tego żałowałam. Skóra robi się słabsza i baardzo wrażliwa i problem nie znikł, tylko pojawił się na sąsiednim kawałku skóry. Steryd ma to do siebie, że szybko i ładnie leczy, by za jakiś czas problem pojawił się ponownie. Mi skórę uratował kremik z Avene, coś na C.., 40 ml.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora