Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-06, 19:51   #1414
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ano bo starałam się kupić taniej, ale też nie kusząc się na zbyt tanie oferty, z obawy przed podróbką. Kupiłam na Allegro, u sprzedawcy ze wzorową opinią, który jest na portalu od kilku lat. Przedtem patrzyłam na oferty hurtowni fryzjerskich, polecanych przez różnorakie blogerki. Zazwyczaj cena (promocyjna) to od 130 do 170, więc mi się nie uśmiechało. Po zakupie porównywałam nożyce ze zdjęciami na blogach i wszystko śmiga. Lekkie, ostre i nic mi więcej nie potrzeba

Ja też próbuję denkować. Wreszcie zmęczyłam białe mydło Agafii, używane od listopada

OOo to super Testuj nożyczki, a jak mi minie "zakaz" to zglosze się na początku października na PW do Ciebie


Ja denkuje na rozne sposoby. Zreszta trochę sposobow podrzucily mi dziewczyny z tego watku. Kallosy zdenkowalam na goleniu i jako dodatek do kapieli, żeby nie wysuszało mi tak skory ciala I tutaj super dzialalo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując