Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 19:26   #7
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez martaaa88 Pokaż wiadomość
Witam. Mam na imię Marta, mam 24 lata. Jakiś czas temu trafiłam w sieci na filmik zatytułowany "HOW TO PISS IN PUBLIC: For Women", czyli krótki 'poradnik' dla kobiet, jak mogą załatwić swoją potrzebę fizjologiczną, gdy nie ma w pobliżu toalety. Oto on: http://www.youtube.com/watch?v=gxgN22yP1sQ

Przeglądając zagraniczne (najczęściej amerykańskie blogi, fora) można natrafić na zdjęcia czy filmiki, jak kobiety/dziewczyny po prostu sikają na ulicach, w krzakach, na jakichś klatkach schodowych, czy parkingach lub innych dziwnych miejscach, które w Polsce byłyby nie do pomyślenia. Dla nich taki filmik może wydać się śmieszny, a nawet przydatny, bo zdarza im się wykonywać takie czynności.

A jak jest w Polsce? Spotkać siusiającą kobietę to nie lada rzadkość. Wiadomo, że jakaś "pijana małolata" w weekend nocną porą może się przytrafić, ale nie jest to regułą. Poza tym, na pewno Wam też zdarzyło się parę razy sikać w jakimś nietypowym miejscu. Ja bardzo się krępuje i unikam takich sytuacji, ale przykładowo kiedyś po prostu musiałam załatwić swoją potrzebę za śmietnikami w pewnym małym mieście. Ale nie pochwalam takich zachowań.

Cóż, przejdźmy do meritum. Jak myślicie, czy ktoś odważy się zrobić polską wersję tego filmiku? Co w ogóle myślicie na temat kobiet, które oddają mocz "w mieście"? Spotkałyście się kiedyś takim widokiem? A może Wam przydarzyła się taka sytuacja?

Zapraszam do dyskusji, bo temat wydaje się ciekawy.
No bo po co sikać w miejscu publicznym? Jak to jest mieście to można wejść do pubu, restauracji, uczelni, marketu, gdziekolwiek i skorzystać z WC.
Przy drogach są stacje paliw z WC.
Jedynie gdzieś w głuszy trzeba faktycznie trzeba załatwić to na świeżym powietrzu, ale to zwykle nie są miejsca publiczne

matyldaaaa, nie masz zwidów, też mi się to kojarzy. Ale to chyba była reklama kogoś, bo był podany nawet chyba mail gdzie takie filmiki wysłać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując