Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-08, 10:49   #3422
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
No to juz wiem ze jestem DW

Okazalo sie ze w szafie mojej mamy jest cala skarbnica kolorow DA. Nigdy w zyciu bym nie podejrzewala ze tak mi dobrze w ciemnych kolorach, wiedzialam ze w mocniejszych niz te letnie w ktorych wygladam nijako ale myslalam ze w tak ciemnych po prostu zgine i chyba dlatego tak sie przyczepilam do tej TW bo uchodzi za typ delikatniejszy niz DW. Okazalo sie ze ciemne kolory bardzo mi sluza, moje brwi nawet nie potrzebuja podkresenia nie potrzebuje ani grama makijazu. Wszystko jest wyrazne i nic mnie nie tlamsi w ciemnych kolorach, uroda jest bardziej wyrazna. To byl dobry trop z tymi ciemnymi typami.

W kolorach ciemnej jesieni wygladam tez dobrze ale nie robi mi tak dobrze na twarzy jak chlodniejsze odcienie a do tego jesli chodzi o makijaz to kolory DA kompletnie odpadaja, w ogole mi to nie pasuje. Za to kolory DW pasuja wszystkie, czern to zdecydowanie moj kolor, chlodne bordo, chlodne moro, a w szarym bezu wygladam przepieknie. Twarz jednolita i wszystko takie ladnie zmatowione jednolite. W makijazu tez kolory DW jak najbardziej wszystko podkreslaja, nie wygladaja ciezko i sztucznie czy gotycko. Nie mam po prostu do czego sie przyczepic przy DW, wszystko pieknie wspolgra i podkresla moja twarz nawet te brwi nie sa za blade w tym wszystkim. Dzieki dziewczyny!
Super, gratulacje!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czysta czern i biel to nie sa ani chlodne ani cieple kolory, a zupelnie neutralne. Moje rozumienie zawsze bylo takie, ze pasuja zimom, poniewaz kontrast jest odpowiedni/wysoki.



Nie powiedzialabym "pieknie", bo na to, co odbieramy jako piekne sklada sie wiele czynnikow. "Korzystnie" to lepsze slowo. Przymierzanie kolorow z nastawieniem, ze odpowiednie wygladaja "pieknie" moze, moim zdaniem, prowadzic do testowania i zastanawiania sie w nieskonczonosc. Raczej chodzi o to, zeby dostrzec w czym wyglada sie zdrowo, na to gust nie ma wplywu.


Wpadlam tu, bo znowu mialam zagwozdke czy jestem BW czy DW, ale chyba jednak sobie nie bede tym tylka zawracac. [emoji38]
Imho czarny i biały są odbierane jako chłodne. Mówię tu o śnieżnej bieli i głębokiej czerni. bo mogą być ciepławe odcienie czerni i bieli, jednak wtedy oko je odbiera jako "nieczyste".
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora