Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające paznokcie - pytanie do Pana Doktora
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-09, 14:51   #19
Vujek1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające paznokcie - pytanie do Pana Doktora

Ja miałem dwa wrośnięte paznokcie pierwszy wrósł mi się u lewej nogi z obydwóch stron i trzymałem go 1,5 roku drugi wrósł mi się z 2 miesiące temu.Wreszcie zdecydowałem się na zabieg i miałem od razu wycięte dwa paznokcie nie bolało jedynie znieczulenie bolało.Jednak gdy znieczulenie puściło z lewego palca był ból nie do wytrzymania tak mnie bolało, że płakałem, nie wiedziałem co zrobić aż tak mnie bolało gdy dojechałem do domu to z palca leciało mi bardzo dużo krwi i zakrwawiłem cały ręcznik jednak potem mama zatrzymała mi krwawienie kładąc na palca lód.Brałem tabletki żeby mnie nie bolało i z dnia na dzień coraz mniej bolało.Przez 4 dni nie chodziłem do szkoły aż w wreszcie w pon. poszłem w bucie bolała mnie noga bo miałem szwy gdy chodziłem bolało, parę osób zdeptało mi palca w domu gdy zdjołem skarpetki zobaczyłem, że parę szwów puściło ale nic poza tym sie nie stało.Po 2 tygodniach miałem zdjęcie szwów nie bolało i od teraz mogę sobie swobodnie chodzić i grać w piłkę.Jeśli ktoś nie wie czy podać się zabiegowi polecam poddać się jak najszybciej bo potem będziecie cierpieć tak jak ja.
Vujek1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując