Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-15, 15:34   #47
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Hm... Aniu wybacz. Jestem św..a, wiem, ale zapomniałam. Moze troche mnie usprawiedliwi mój fatalny stan fizyczny. Poza tym jestem odjechana już prawie do Krynicy Morskiej i chyba też dlatego. Może nadrobimy to w Warszawie? Co? Dzis do Ciebie napisze na GG.

Żyj Aniu żyj po prostu żyj tak jak chcesz żyć, nie słuchaj gadania i bądź szczęsliwa, o!

A teraz odnosnie tego jak nas ludzie traktują. Wiecie, że jadę za tydzień do Krynicy M. na spotkanie swojej klasy z podstawówki. Bardzo się cieszyłam od początku, a teraz tym bardziej i jeszcze mocniej. Wiecie co się stało?! Mam 5 kolegów z podstawówki, którzy napisali do mnie meile z przeprosinami za to, że mnie przesladowali w podstawówce. Cały psikus polega na tym, że ja niczego przykrego nie pamietam. I to mnie jeszcze bardziej ucieszyło. Jestem wolna od kompleksów, nie ma we mnie strachu przed spotkaniem z moja klasą i okazuje sie, że moi koledzy z podstawówki, którzy mnie okrutnie (nie pamietam) traktowali dzis wyrosli na fantastycznych facetów. Jak wrócę, zdam Wam relację.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując