Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczęśliwie zakochane od 2007 roku!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 16:29   #29
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Szczęśliwie zakochane od 2007 roku!

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Cześć
Dołaczam do zakochanych w 2007 roku (jeśli mogę oczywiście) - z T poznałam się 19 maja 2007 cóż mogę o sobie napisać? - mieszkamy od pół roku razem, ja mam 26, T 29 lat, oboje pracujemy planujemy ślub na 2013, no, może bardziej ja planuję
To chyba tyle
Witamy

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
To i ja się dopisuje.
Mam 24 lata (jeszcze ) z M. jesteśmy razem od 5 stycznia 2007. Poznaliśmy się na ognisku, potm nie widzieliśmy się pół roku, az do następnego spotkania prawie przypadkiem i wtedy oprowadził mnie do domu, potem pierwsza randka, i się zaczęło 28 lutego 2007 poprosił mnie o ręke, a ja szalona się zgoziłam. We wrześniu 2009 powiedzieliśmy sobie tak
Mieliśmy w naszym związku wiele burz, wiele przeciwności losu, ale mimo to nigdy się nie poddaliśmy
Jaaaj, aż Ci trochę zazdroszczę, że tak to wszystko się szybko ułożyło!

Ja już bardzo chętnie bym się z moim Wojtkiem zaręczyła, ale chcemy, żeby zaręczyny oznaczały początek przygotowań do ślubu, a nie to, że "kiedyś się pewnie chajtniemy" A do ślubu jeszcze musimy trochę poczekać, ze 3 lata pewnie...

Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Szybciutko u Ciebie to wszytko poszło Az się uśmiechnęłam jak to wszytko czytałam.
I ten Twój podpis,że się narobiło Gratuluje i dużo szczęścia Wam zyczę
Jak się czujesz?
Mi też się mordka uśmiechnęła

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
No to i ja się dopiszę . Mam 19 lat mój TŻ prawie 20 i jesteśmy ze sobą od 21.12.2007r.

Mieszkamy blisko siebie, ale nigdy wcześniej nie zwracaliśmy na siebie uwagi .
Poznaliśmy się dlatego, że jego kolega dał mu nr GG do mojej koleżanki u której byłąm ja i ona dała mu nr do mnie i zaczęliśmy pisać.. pisaliśmy, następnie spotkaliśmy się kilka razy i się potoczyło . Szczerze powiem, ze nie planowałam aż tak długiego związku (i w ogóle jakiegokolwiek związku ), a teraz kocham Go tak niewyobrażalnie mocno.. widzimy się praktycznie codziennie. Chociaż wielkimi próbami były dla nas chociażby moje wyjazdy na kolonie - 3 razy (wiadomo pełno chłopaków, odległość itp.) a jednak jesteśmy sobie wierni aż do teraz . I kochamy się na zabój .
Witaj w gronie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując