Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabawa kolorami- SBS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 22:36   #25
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Zabawa kolorami- SBS

Cytat:
Napisane przez kkaska86 Pokaż wiadomość
jeszcze pary razy zemdleję z zachwytu przeglądając MM i moja pikawa może tego nie wytrzymać

kolejne cudo nam tu pokazujesz

widzę że szał na SBS ciągle trwa oby tak dalej
Ja lubie robic SBS.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
Młoda szacunek za te wszystkie stepy
ten makijaż jest super- bardzo mi się podoba dobór kolorów i ten efekt rozświetlenia na środku powieki sama próbowałam go dziś uzyskać ale coś mi nie wychodzi... ale będę próbować dalej
wszystko mi się podoba zdecydowanie i nieodwołalnie
Próbuj, porobuj i pokaz nam wyniki
dziekuje

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Zaje..fajneee kolory! zaj..rąbiste wykonanie za..zaa..czepiste wszystkooooooooooo! oczy mi wyszly na wierzch! musze je spowwrotem wcisnac na swoje miejsce, lekarzaaaa potrzebuje lekarza! Tą technike to jaaa coraz bardziej uwielbiam.
dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Nieziemski makijaz, wrecz zniewalajacy
dziekuje

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
cudnie wyszlo!



to ja apropos tego machania pedzlami...
aby uzyskac taki efekt, nakladasz cienie warstwowo znaczy sie najpierw jeden kolor, drugi, rozcierasz, machasz fiu bździu, potem znowu ten pierwszy kolor itp itd? czy jedna warstwa robi Ci taki efekt? bo ja zanim cos takiego uzyskam musze sie niezle namachac, ale warstwowo co jednak dlugo trwa
Hmmm u mnie to wyglada tak- nakładam cienie i rozcierajac czasami dokładam jak mi sie za blade robi (np nakładam czarny w załanie i ten kolor rozcieram a jak wyblaknie to go dokładam i ten juz jest gotowy) i dalej- nakładajac granat w zewn kacik maziam tym pedzlem pare razy, wzmacniam kolor do porzadanego efektu, a potem jak ten jasny nałozyłam i roztarłam to juz granatu nie dokładam (strasznie to zamotane, ale mam nadzieje ze zrozumiałe), potem turkus- po turkusie musze poprawic jasny bo ten w wewn kaciku jest ciemnieszy, ale turkusu juz pozniej nie poprawiam. A najlepiej to zostawic sobie ten jasny na srodku na koniec, ale wiem to dopiero teraz jak maklijaz juz wykonałam .
Reasumujac- kazdy kolor kłade pare razy na dane miejsce- nawet jak maluje cała powieke na jeden odcien to tez warstwa na warstwe- troche czasochłonne, ale moim zdaniem lepiej wyglada. Rozcierajac czesto uzywam obu kolorów na granice- jedna str pedzla jeden kolor, druda- drugi i tak na przemian pac, pac i lekkie przetarcie i znowu pac, pac i do skutku.
Jak Ty to zrozumiesz to ja Ci oskara dam
dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
po prostu doskonale...nie mam już więcej słów
dziekuje
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując