Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 07:00   #2128
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dudkaaa: Pani Malgorzata pelen profesjonalizm, zgadzam, sie. Mieszkam w Holandii i nie mialam mozliwosci przelewu zlotowek na jej konto, wyslala podklady na adres domowy mamy za pobraniem, mimo ze taka opcja nie widnieje na jej stronie allegro. Mam tylko nadzieje, ze Pani Malgosia poszerzy swoja oferte o wiecej kosmetykow Lumiere Bo ja na pewno bede kupowac...

A na sobie mam:
-hydrolat rozany
-po wchlonieciu posmarowalam sie moim ulubionym kremem Antibacterial Care&Control
-pod oczy AA zielony
-filtrow nie stosuje...

Na to lumiere nalozony w 2 warstwach pedzlem kabuki EDM flat top
Na to korektor kremowy (bo niestety nie mam lumiere( Rimmela
Na to roz Tea time EDM (leciutko, prawie nie widac)- planuje zmienic na Ditto:
Na powieki Joko zielony
Tusz ukochany moj MAx Factor 2000 kalorii

Wierz mi, ze Lumiere nawet w formule VV kryje b. dobrze (odrobina korektora daje juz takie niemal perfekcyjne wykonczenie). Mam na twarzy spore czerwone plamy po tradziku, na obu policzkach i brodzie, podobnie rozszerzone pory. VV daje matowe, porcelanowe wykonczenie, na ktore mozna nalozyc sporo warstw typu roz, bronzer, rozwietlacz i nic sie nie zmazuje. Ideal normalnie

Nie jest to poza podkladem makijaz w pelni naturalny, ale jak tylko dorwe wiecej kosmetykow Lumiere, przerzuce sie na mineraly w 100%. I pewnie tez na kosmetyki z biochemii urody

---------- Dopisano o 06:00 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny można link do tej pani Małgorzaty na pw?
Szukam,szukam i nie mogę nic znaleźć. Same bigi wszędzie
to chyba legalne podawac linki allegro..?

no to prosz http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17179357

Aaaa i pisz do Pani Malgosi ona czesto ma jeszcze nie wystawione przedmioty poza tym czuje, ze mozna u niej zamowic cos wiecej Powodzenia
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!

Edytowane przez thabaka
Czas edycji: 2010-07-25 o 06:57
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora