Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-01, 11:18   #701
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
taak wieczorem taki balsamik też mam i daje super efekt a jak się założy w dodatku białą lub turkusową sukienkę to juz w ogole jest bosko


ja mam małą kosmetyczkę torebkową, tylko kilka najpotrzebniejszych rzeczy puder w kamieniu, bibułki i szczoteczke do zębów, taką składaną w małym rozowym opakowaniu z mini pastą
a błyszczyki walają mi się po wszystkich kieszeniach
ja mam taką średnią do torebki do tej chanelki mi się nie mieści więc muszę luzem wrzucać ale zawsze są to kosmetyki którymi jestem pomalowana jakby trzeba było coś poprawić : tusz, cień, puder w kamieniu, róż perfumy szczoteczkę też noszę zwłaszcza latem bo nigdy nie wiem jak wyjdę kiedy wrócę lustereczko, szczotka, pomadki i błyszczyki walają się wszędzie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
patrz jak miło z ich strony, że ludzi z błędu wyprowadzają...
miło miło

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a my się oboje oglądamy za ładną laską ale za fajnym towarkiem to ja sama



alllle obcas fajne


Matko i córko, żadnej czerni Ty to TYLKO blond


prawdziwa kobieta


idę rozrabiać farbę nie ma co robić, to zlikwiduję odrost
ja rzadko się za kimkolwiek oglądam bo jak idę mam swój świat muzyczka gra i odpływam jak idę na zakupy idę z listą sklepów do jakich mam wejść żebym o żadnym nie zapomniała oczywiście nie planowane też się znajdą ale te co muszę odwiedzić to zapisuję

butki są rewelacyjne chciałabym je mieć jak gdzieś takie zobaczycie to dać mi cynk

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
noo nie strasz, mam nadzieję, że to nie dojdzie do skutku

domyślam się, że są trudne chwile, ale z czasem będzie lepiej...
nie chcę po prostu już o tym wspominać tak łatwiej

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-01 o 11:17
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora