Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 09:33   #3258
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
nie jestem specjalista ale może to być zapalenie czerwieni wargowej jeden z częstszych objawów ubocznych przy izo itp Miałam to na poczatku kuracji: mega piekące, suche, nieco nabrzmiałe usta i pecherzyki Stosowałam na to krem do pielegnacji brodawek sutkowych z rossmana i pomoglo. Zawiera on lanoline pomocna przy tego typu problemach Pewnie Alantan czy Linomag beda równie dobre trzeba jednak pamiętać o dość częstym ich stosowaniu Powodzenia
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Na zdjęciach za wiele nie widać, bo są mało ostre, ale pewnie przechodzisz Zapalenie Czerwieni Warg. Niemiła przypadłość. Mnie pomógł na to Alantan Plus maść, który nakładałam bardzo grubą warstwą. Kilka dni i wszystko wróciło do normy. Zainwestuj później w pomadkę z filtrami przeciwsłonecznymi, bo idzie lato i szkoda byłoby znów przez to przechodzić. Możliwe, ze teraz też wystawiłaś usta na mieszankę ostrego słońca i zimnego wiatru, a oto efekt.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Teraz doczytałam, że przesuszyłaś trochę usta. I ten oscypek pewnie też je pomęczył. No nic, leć do apteki po Alantan i kuruj się z tego.
Hey, w sumie trochę to posmarowałam maścią nagiettkową i się nieco wysuszyło, ale dziś posmarowałam Tisane, bo były tak suche, że nie mogłam ust otworzyć!! I znów to samo! Dzięki za rady dziewczyny, kupię tę maść o której pisałyście i mam nadzieję, że podziała. Ja leczę się Curacne i moja derma powiedziała, że jedynie mogę mieć krostki na udach, nie wspominając nic o czymś podobnym!! Mam nadzieję, że ta maść zadziała. Wielkie dzięki raz jeszcze!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora