Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-09, 22:42   #2233
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja mam szylki od ponad 12 lat wspaniałe zwierzaczki i naprawdę nie śmierdzą ale nie lubią samotności, najlepiej kupić dwie od razu, wtedy są szczęśliwe No i trzeba je codziennie wypuszczać i uważać, bo lubią jeść meble, papier, kable i wszystko inne czego nie powinny

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------




Moje z kotką żyją w całkowitej zgodzie, codziennie razem biegają po pokoju no ale moja kicia trafiła do mnie jak miała 7 tygodnia, więc była mniejsza od szylek zaadoptowały ją można powiedzieć a ona się od nich nauczyła "fukać" i śmiesznie to brzmi w jej wykonaniu na wątku o szynszylach wrzuciłam zdjęcia kici i moich szylek
o to fakt z tymi kablami, moj krolik swietej pamieci wcinal kable,zawsze sie balismy, ze jak niedopilnujemy to go prad zabije
ale jak sie pilnuje to napewno wszystko bedzie dobrze,nasz tez ostatecznie nie dostal pradowego koniaka
a jak dwa to super, przynajmniej takie osowiale nie beda, razniej im bedzie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora