Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-21, 10:54   #401
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Capri96 Pokaż wiadomość
Kupiłam LAKIERY TEJ FIRMY na grouponie we wrzesniu. Te lakiery to dramat! wyrzuciłam pieniadze do kosza - taka jest prawda. Ich zastosowanie wyglądalo tak, ze nałożyłam dzisiaj lakier a nastepnego dnia kilka z nich leżało w pościeli. To była masakra - musiałam to wyrzucic do kosza. Od tamtej pory zakupi łam SHELLACA i nie mam żadnych problemów.

Szczerze odradzam. Szkoda ze jak to kupowałam to nie było opinii o tych lakierach - zaoszczedziłabym czas (czekałam na dostawe 3,5tyg!) i pieniadze!
Jedyna dobra rzecz w tym sklepie to lampa - kupiłam ją bezpośrednio przez ich stronę. Mam ją od wrzesnia 2011 i dalej ladnie dziala. lampe mogę polecic.
Dzięki za opinię. Mogłabyś podać linka do lampy? To ta z zestawu czy inna?
Nastawiłam się już na to, że te lakiery będą się nadawały do kosza. Bardziej chodziło mi o to, czy warto kupić ten zestaw dla lampy i reszty rzeczy i dokupić lepszej jakości lakiery, bazę, top.


---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Jak najbardziej się opłaca. Sama lampa tyle kosztuje, plus aceton i cleaner, wszystko niby tanie, ale pojedynczo kupując wydasz dużo więcej. Ja mam taką lampę-identyczną i działa bardzo dobrze. Też kupiłam cału zestaw.
Jeśli same lakiery nie będą Ci odpowiadać, to najwyżej dokupisz inne/lepsze/droższe....
Dzięki

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------


Po przeanalizowaniu wszystkiego co udało mi się znaleźć w internecie skłaniam się w kierunku Mistero Milano lub Gelac. Macie z nimi jakieś dobre/złe doświadczenia? Jak ze ściąganiem Gelaca i MM (ale tego zwykłego, nie easy off)? Schodzi acetonem czy trzeba piłować?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora