Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-28, 20:59   #2992
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Na początku się dziwiłam, że niektórzy sprzedający mają takie ostre kategoryczne sformułowania dotyczące niepłacenia za przedmiot, rezygnację z zakupu itd. Teraz, po moich własnych doświadczeniach, już się nie dziwię
Ja też już się nie dziwie.

Miałam komiczne sytuacje jak sprzedawałam mój wózek dla dzieciaczka, a nawet cały komplet - w stanie idealnym. Kupiłam go za 2,5 tyś zł - chciałam sprzedać za 1000zł.

Ludzie kazali mi wysyłać sobie setki zdjęć z każdego ujęcia, prowadzili negocjacje telefoniczne, chcieli z Mazur przyjechać, żeby oglądać itp.

W końcu, po wysłaniu setek plików zdjęć, odpisaniu na stosy maili, że niestety nie sprzedam kompletu za 500zł , mój komplet kliknął pewien gość - nie chciał żadnych dodatkowych zdjęć, rano miałam na koncie pieniądze, wysłałam mu wózek - wieczorem następnego dnia dostałam komentarz i podziękowanie sms-em.

Różnie to bywa, ale rzeczywiście czasami śmiesznie

Wśród allegrowiczów mam też wielu świetnych znajomych, których pomoc i uprzejmość bardzo sobie cenię.
Nie brakuję tam jednak i cwaniaków - jak wszędzie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora