Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-04, 19:23   #705
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
skusiłam się też na obniżone ceny santaverde na estyl, początkowo kliknęłam 4 produkty, ale po zachwytach natki nad ich serum do twarzy modyfikowałam swoje zamówienie i w cenie czterech pierwszych produktów kliknęłam finalnie serum xingu. paczka kurierska szła 5 dni, w środku ani jednej próbki i na dodatek serum ma tylko jednomiesięczny termin ważności...
(niestety nie raczyli o tym poinformować; zazwyczaj sama pytam o daty ważności, ale nie wiem czemu tym razem moja czujność została uśpiona ; wiem, że kosmetyk jest fajny bo miałam próbkę i wiem, że prawdopodobnie będzie zdatny do użytku jeszcze długi czas po upływie terminu ważności, ale po otwarciu paczki poczułam taką złość, że pierwszy raz w życiu mam ochotę zwrócić im zawartość - tak oto moja chciwość wyszła mi bokiem....)
O maj gosz... Promolciu strasznie mi przykro, nawet nie wiedziałam, że kupiłaś serum... Pisz kochana koniecznie do nich, myślę, że załatwisz sprawę pozytywnie. Mi kiedyś nie dosłali czegoś i dostałam potem w przeprosinach podwójną ilość szamponu, w mego butelce. Ale, że próbek Ci nie dali, to obciach.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora