Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co poradzić na taką cerę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-19, 21:39   #19
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Co poradzić na taką cerę?

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby u autorki posta były potrzebne badania hormonalne- trądzik nie zawsze jest spowodowany zaburzoną gospodarką hormonalną. Akurat poziom problemu pozwala myśleć, że da się poprawić stan cery bez ingerencji w cały organizm.
Używałam Acne Dermu, gdy chciałam pozbyć się przebarwień po pryszczach. Z niczym innym akurat sobie nie radzi. Polecam jakiś słabszy retinoid zewnętrzny- zmniejszy łojotok, zaskórniki, wyrówna koloryt cery. Nie polecam niczego z nadtlenkiem benzoilu- na dłuższą metę skóra i tak się przyzwyczai, zacznie być wyjałowiona, pozbawiona blasku i naturalnego nawilżenia. Retinoidy skórę nawilżają, tylko potrzeba na to więcej czasu.
A cienie- też się z nimi urodziłam i nie wydaje mi się, żeby cokolwiek pomogło mi się ich pozbyć (żadne żele, trele- morele pod oczy nie działają). Taki już mój "urok". Dlatego mój naprawdę podstawowy mejkap na dzień= korektor pod oczy (jaśniejszy o jakiś ton od Twojego podkładu) + tusz do rzęs.

Pozdrawiam
Dziękuję za odpowiedź! Chyba jako pierwsza zrozumiałaś na czym polegają moje problemy
Retinoidow nie miałam okazji stosować, więc jak skończę Acne Derm, spróbuję!

Cieni chyba rzeczywiście nigdy się nie pozbędę szczególnie, że to bardziej ciemniejszy kolor skóry wokół oczu (również powiek). Pozostaje szukanie korektora idealnego, który kryje a nie robi plasteliny pod okiem
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując