Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-16, 09:05   #3821
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
rozbraja mnie ten tekst


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja się chwilowo wyleczyłam z tej marki szału nie robi


Testowałam w sobotę tę maseczkę Eisenberga
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujaca/P2444012

Wiem, że po jednym razie nie powinno się oceniać kosmetyków, aleeeeee ta maseczka jest boska cudownie nawilża i koi mam wrażenie, że trochę złagodziła zaczerwienione poliki nie zmywałam jej, tylko zostawiłam na całą noc i rano buźka była gładka i mięciutka droga jest, jak jasna cholera, ale na pewno wezmę z VIPami, jak wykończę Hydra Beauty
Muszę jej spróbowac. Ja ogólnie Rexaline lubię, teraz używam krem pod oczy i balsamu do ciała, tylko ten Nutri mi nie przypasował, tzn nie zrobił mi źle, ale szału też nie było

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tych baz na pewno ni zużyję bo nie używam prawie nigdy a do tego mam jeszcze 2/3 butelki tej nieudanej bazy Guerlaina
Wystaw na all. Ja ją wystawiłam 3/4 butelki też miałam i poszła od razu w pierwszy dzień za 100 zł +przesyłka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora