Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 14:50   #2919
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
korinka, galaretka malinkowa zarąbiste połączenie lepsze niż z wisienkową

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



Kto by tam liczył napalaj się
Wczoraj zamiast cukru dodałam troszkę syropu z agawy - mniam!
Mnie w ogóle nie przyszedł do głowy pomysł z dosładzaniem, nie stosuję cukru i zamienników i chyba zrobię piankę bez Takiego mi smaka narobiłaś

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


samo zdrowie -
pij mleko będziesz wielki więc jest zdrowe - a tu jeszcze niesłodzone
owocki - bardzo zdrowe
żelatyna i galaretka -zdrowa na kości


PIANKA SAMOZDROWIE

No to chyba nie mam wyjścia, muszę zrobić

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Heh dajesz po dolarze do trzech jak Ci się podoba i komu się podoba. Panu sprzatajacemu tez co dzień zostaw będzie wam robił cuda z ręczników. Oni maja świetna pamięć, za każdego dolara czy euro będą bardzo wdzięczni. Ten hotel co ja byłam jest dla Egipcjan bardzo drogi wiec nie ma ich tam dużo. W innych hotelach teraz jest więcej tubylców. Nie są groźni ino nie bardzo umieją się zachować
Jedzenie boskie. Koszerne. Dla mnie tam jest raj. W dzień jest koło 40-45 sstopni nie odczuwa się tego tak, jak w krajach o dużej wilgotności.
Po dolcu to mogę dawać A jak panują tam takie temperatury to dla mnie istny raj
Ale! Nie mam ważnego paszportu!! Ile się teraz czeka na wyrobienie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora