Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-24, 18:07   #1285
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
O tutaj koleżanka bardzo trafnie opisała właściwości serum w różnych temperaturach, zgadzam się całkowicie.
Dla mnie to samo dotyczy olejów, za radą Niezamiennej robię sobie małe odlewki i trzymam oleje gdzie mi wygodnie, a resztę w lodówce, tak samo z serami, ale tymi do twarzy, bo te do jedzenia to mam cały czas w lodówce
Tak na serio, to po prostu odpowiada mi mała butelka, którą mam pod ręką.
Dark mam pytanie, też odzyskuję sobie buteleczki po czym można, ale powiedz jak się sprawuje taka szklana butelka z zakraplaczem? Miałam kiedyś Juvit (to taka witamina C w kroplach dla dzieci) i ona była w szklanej butelce z taką nakładką co robiła krople, ale to mnie strasznie wkurzało, bo musiałam się nieźle namachać tą butelką żeby sobie coś wykropić, w końcu zwykle ją otwierałam i to zębami, bo tak łatwo się nie dało, przy okazji miałam witaminę C doustnie i nagębnie
Potem jak dostałam pierwszą butelkę z pipetką to tak jak Niezamienna zachowałam sobie, bo pipetka była dużo wygodniejsza niż zakraplacz. Pipetką mogłam sobie nakropić na rękę parę kropli i nakładać, a na dekolt to sobie lałam od razu i rozcierałam, a jak miałam Juvit to machałam i machałam i czasem mi te krople leciały na boki od tego machania. Ale może to zależy od zakraplacza, może są lepsze i gorsze?
.......
poczekaj Koleżanko,bo nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie jesli chodzi o zakraplacz to mam na mysli taki przymocowany do zakrętki z takim gumowym kapturkiem ,który ściskamy,zeby nabrac płyn to srodka... tak jak buteleczki amber z BU...natomiast te moje ''z odzysku'' buteleczki mają taką nakładkę własnie,co robi kropelki< nakładka z dziubkiem w srodku> i to sie sprawdza,bo moje sera są płynne i nawet oliwka czy macerat też gładko się kropli.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora