Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - APLEFIT
Wątek: APLEFIT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-13, 09:19   #26
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: APLEFIT

A ja jestem na TAK!
APLEFIT przynajmniej dla mnie to bardzo dobre tabletki. Za 100sztuk zaplacilam 26zl, wiec nie jest to jakies zdzierstwo, bo znajoma kupila 50 tabletek jakiegos specyfiku za 199zl wiec to jest lekka przesada moim zdaniem. Wiadomo,ze aplefit nie musi dzialac na kazdego, bo wiadomo rozni ludzie, rozne organizmy. Swoją drogą procz brania tabletek trzebaby stosowac jakies ograniczenia jedzenia, troche cwiczen, zapomniec o slodyczach itp. Ja kupilam aplefit kiedy 11kg bylo juz za mną. Kiedy waga stala w sumie w miejscu. Kiedy w dwa tygodnie udalo mi sie zgubic tylko 0,5kg stwierdzilam,ze co mi szkodzi. Tabletki az takie drogie nie są, a slyszalam sporo pozytywnych opini. I co? i 3kg ktore chcialam jeszcze zrzucic, zeszly mi w dwa tygodnie w sumie. Waga nagle sie ruszyla i to ruszyla dosc znacznie. Jadlam caly czas tak samo, wiec na pewno nie od tego, nie cwiczylam akurat nic... wiec ten zastoj przegonilam tabletkami. Poza tym czuje sie po nim bardzo dobrze. Wkoncu chodze normalnie do toalety i to 2-3 razy dziennie. Wczesniej moja przemiana materii byla w kiepskim stanie, jak juz udalo mi sie isc to raz na 3-4 dni nawet błonnik nie pomógł. Teraz jestem zadowolona. Biore 2 tabletki dziennie, wiec opakowanie wystarczy na 50 dni. Po zjedzeniu aplefitu zjem troche i czuję się pełna, uczucie nasynienia pozostaje w sumie do następnego posiłku.
No więc takie jest moje zdanie na jego tamat
Polecam serdecznie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując