Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-09, 11:20   #4437
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to może byś mi jakiś poleciła? Planuję jakiś zakupić, ale boję się, że kupię w ciemno (jak zwykle) i się okaże, że to pomarańczowy pył z brokatem A chciałabym taki możliwie delikatny, perłowy No i raczej sypki, żeby można było nałożyć na wytapetowaną już facjatę

I jak już jesteśmy w temacie włosów...
Przymierzam się do farbowania, no i myślałam nad bardzo ciemnym, zimnym brązem. Ale teraz mi namieszali: jedna koleżanka mi mówi, żebym wzięła fioletową czerń, bo jak wyblaknie to będzie dobrze wyglądać, inna mówi, że powinnam mieć kruczoczarne, a inna mi jeszcze powiedziała, że całkiem fajnie wyglądałam w czerwonorudych
Kto mi lepiej doradzi jak nie wy?
aż sobie specjalnie zdjęcie zrobiłam, żebyście mnie wsparły duchowo przy wyborze koloru włosów
( a może jednak platyna?)
wściekły rudy pomarańcz taka marchewa albo platyna, moim zdaniem będzie, i tu chciałam użyć słowa niecenzuralnego wyrażającego zachwyt, super, w platynie jak Gwen byś wyglądała (w dont speak), możesz zrobic symulacje w photoszopie, zdecydowanie jestem za tymi dwoma kolorami, w ogóle wydaje mi się, ze pasują ci mocne kolory.
----
a tak z ciekawości, bo nie kupię podkładu żadnego przez najbliższe dwa lata patrząc na zasób mojej szuflady, któraś z was mogłaby porównać pharmaceris z revlonem albo goshem? na zdjęciu przy tym 24h astora, o ile pamiętam, wygląda na jasny bardzo,a le pewnie nie jest taki a próbkę dostałam tylko najciemniejszego.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2010-05-09 o 11:28
milk jest offline Zgłoś do moderatora