Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-09, 12:56   #4439
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
wściekły rudy pomarańcz taka marchewa albo platyna, moim zdaniem będzie, i tu chciałam użyć słowa niecenzuralnego wyrażającego zachwyt, super, w platynie jak Gwen byś wyglądała (w dont speak), możesz zrobic symulacje w photoszopie, zdecydowanie jestem za tymi dwoma kolorami, w ogóle wydaje mi się, ze pasują ci mocne kolory.
----
a tak z ciekawości, bo nie kupię podkładu żadnego przez najbliższe dwa lata patrząc na zasób mojej szuflady, któraś z was mogłaby porównać pharmaceris z revlonem albo goshem? na zdjęciu przy tym 24h astora, o ile pamiętam, wygląda na jasny bardzo,a le pewnie nie jest taki a próbkę dostałam tylko najciemniejszego.
A może opisz, jakie masz podkłady i powiedz, co Ci w nich nie podpasowało. To może pomóc nam w szukaniu.

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
A może któraś testowała Pan sticka z MF? Bo został KWC, więc musi być niezły, ale jak tam z kolorami?
Ja testowałam, ale w Rossmanie. Był jednej jasny kolor, chyba Ivory. To jest podkład-kamuflaż, bardzo gęsty i ciężki, jako podkład na codzień się nie nadaje, ale wydaje mi się, że mógłby się sprawdzić jako korektor.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora