Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekt końcowy:) Moja suknia ślubna:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 15:17   #38
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Efekt końcowy:) Moja suknia ślubna:)

Cytat:
Napisane przez Zabusia@ Pokaż wiadomość
Ramioczko podczas zabawy było NIEZBĘDNE ponieważ jak wiadomo koronki są bardzo ciężkie. Więc żeby się dobrze bawić było potrzebne, bo w połowie wesela zaczęło mi się słabo robić tak miałam suknię związaną z powodu obawy przed tym aby nie spadła. Chciałam się wybawić na swoim weselu a nie przez całe wesele chodzić "jak na szpilkach" bez możliwości oddychania! Kto miał suknię z koronki to wie. A czy bolerko nie pasuje? Nie wiem mi pasowało, zapewne bardziej niż gołe ramiona i wydekoltowane suknie w kościele. Dla mnie to brak szacunku! I tyle
Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Po co tak się oburzasz i walisz głową w mur? Coś mi się zdaje, że nie umiesz przyjmować krytyki i stąd taka, a nie inna reakcja. Nie wiem po co w takim razie wstawiałaś tutaj ten wieszak, jeśli liczyłaś na same OCHY i ACHY.

A co do bolerka- Tobie pasowało, nam niekoniecznie. Jest dużo innych opcji, niż kiczowate (moim zdaniem) bolerka. Choćby marynarki, żakiety, narzutki, sweterki czy futerka. Bolerek nie lubię i tyle.
popieram.

śmieszna jesteś kobieto. Jak liczysz na same ochy i achy to nie wstawiaj zdjęć na forum gdzie Z ZASADY każdy ma prawo do komentarza zgodnego z własnym uznaniem

Sukienka jest elegancka i dość ładna. Ale ja bym takiej nie chciała, nie w moim guście. Za dużo tych koronek, gładkie bolerko byłoby dużo lepsze. Ramiączka ok.
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera

Edytowane przez magda88
Czas edycji: 2012-11-24 o 15:19
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora