Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-13, 22:55   #705
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;36973455]Wybieram się na mój pierwszy zabieg laserem Light Sheer. Zamierzam sobie zrobic bikinii. Zdecydowalam się na gabinet Bonadea w Krakowie czy któraś z Was robila sobie tam depilację i jakie ma wrazenia? Poczytalam co nieco w tym wątku i juz wiem mniej wiecej czego się spodziewac i na co zwrocic uwagę, ale jestem ciekawa waszych opnii co do tego gabinetu i ich skutecznosci. pozdrawiam[/QUOTE]

tam akurat nie bylam,ale maja czasami w miare dobre promocje (laserowy wtorek i czwartek o ile dobrze pamietam). ale moge Ci polecic gorąco Revision na Szlaku. albo Dermikos w Plazie, chociaz tam mam wrazenie ze czasem naciagaja -moim kolezankom babka każe przychodzic co 4-5 tygodni, a ja im tłukę zakazdym razem: nie idź, przenieś sobie zabieg na pozniej. Mi zabiegi robi inna pani, ktora sie trzyma 8 tygodni, ale ja tez czasem przesuwam na pozniej jak obserwuje jak wlosy rosna. ale jesli chodzi o moc, to kobieta nie szaleje, musze jej zwrocic uwage nastepnym razem, zwlaszcza ze to bedzie juz 5 zabieg, a z moca powyzej 32 nei wyszłysmy
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując