Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-21, 12:28   #18
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
kochane jakiś krem pod podkład który ukoi naczynka i rumień? i czym go zmywac podkład wieczorem? co sądzicie o tej nowej firmie która weszła do rossmana do cery wrażliwej Aussie? warto kupić?
Ja używam tego pod fluid i wycisza skórę i rozjasnia: Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Teraz mi się kończy i przymierzam się do kupienia któregoś z tych, ale ciągle szukam w aptekach bo mają najlepsze opinie na KWC dla mojej skóry- czyli naczynkowa, z czerwonym odcieniem skóry, sucha ostatnimi czasy:

1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml

_________________________ _________________________ __

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
moge polecić Ci zwłaszcza na lato_nie jest to typowy krem na naczynka ale swietnie koi rumien-Bepanthen-Krem w tubce,-fajny jest pod makijaż i ogólnie do pielęgnacji....kemy Sylveco-Lekki krem brzozowy lub rokitnikowy...a do mycia Babydream żel do kąpieli dla niemowlaków<błekitna butla 500ml z białą pompką> ultradelikatny bez slsów...zresztą bardzo lubiany na wizażu.
Zaciekawilas mnie tym Bepanthenem, weszlam na ten watek:
Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
i przeczytałam to:
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
http://www.d oz.pl/apteka/p6264-Bepanthen_5_krem_30_g

czy to cos podobnego do monistatu?

Preparat dermatologiczny działający leczniczo, łagodząco i schładzająco w przypadku poparzeń słonecznych i termicznych mniejszego stopnia. Tworzy cienki, odświeżający i łagodzący film na powierzchni skóry, penetruje głęboko warstwy skóry wzmacniając przebiegające w niej naturalne procesy lecznicze.

Skład 1 g kremu zawiera 50 mg dekspantenolu i 5 mg chlorowodorku chlorheksydyny.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzis sie dowiedzialam zeby kupic krem Bepanthen w niebieskiej tubce [ponoc jest leciutki itp].. niby nawilza (ale ma w skladzie parafine, wiec nie kupie), Humektan mi lekarz stanowczo odradził.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dr powiedział, że raczej zapycha bo ma gdzies tam na 1 miejscach jakis emolient czy cos, po za tym parabeny w składzie i jakies SCS, no i stwierdzil ze bedzie to za ciezkie dla mnie.

Po za tym ja juz go mialam i mnie zapychał i podraznial pisalam o tym juz
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-21 o 12:30
Friese jest offline Zgłoś do moderatora