Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 09:04   #622
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Szukam idealnego podkładu.
Jestem młoda, więc nie szukam nic w kierunku redukcji zmarszczek. Ogółem moje doświadczenie zamyka się w żelowym podkładzie Rimmel Match Perfection (niezły, ale trochę mechacił twarz, podkreślał suche skórki i po paru godzinach mało korzystnie wyglądał na skórze) i używanym obecnie Lancome Teint Miracle (lepszy jeśli chodzi o skórki i efekt po kilku godzinach, jednak zbyt szybko się błyszczy na twarzy mimo przypudrowania, mógłby być nieco trwalszy i bardziej kryjący, ale nie narzekam).
Mam skórę mieszaną z niewielką ilością niedoskonałości, lekko świeci mi się strefa T, na policzkach i między brwiami zdarzają się suche skórki. Przede wszystkim oczekuję naturalnego efektu, dość dobrej trwałości i średniego krycia. O mat mogę sama zadbać pudrem, ale miło, gdyby nie wyglądał zbyt tłusto na skórze.

Z góry dziękuję za pomoc
Jedyne co mi przychodzi do głowy to futurist z estee lauder. Fantastyczny, dość lekki, ale zdecydowanie lepiej kryjący od lancome. Jest też tańszy. Niewiele ale jednak.Nie wiem czy jest dostępny także w Polsce ale jest to jedyne co przyszło mi do głowy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-12-13 o 09:07
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora