Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-19, 12:41   #4106
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
W piątek użyłam pudru Stay Matte z Rimmela oraz różu i było wszystko OK, natomiast w sobotę podkład matujący Stay Matte i niestety zważył się na filtrze z LRP

Nie wiem jednak czy to nie wina samego podkładu- użyłam go drugi raz w życiu i mam do niego kilka zastrzeżeń...
informuj jak tam dalej sprawy przebiegają

Wklejam odpowiedź jaką otrzymałam nt.

Dermedic Sunbrella 50+ krem ochronny
moje pytanie dotyczyło PPD, może ktoś skorzysta w przyszłości

Nie stosujemy oznakowania PPD - ze względu na specyfikę promieniowania UVA oraz na fakt, iż jego efekty są widoczne po dłuższym czasie, trudno też jest określić stopień ochrony przed tym rodzajem promieniowania UV. Istnieje kilka metod wyznaczania wskaźników ochrony przed UVA, jednak żadna z nich nie jest powszechnie stosowana ani znormalizowana, jak to jest w przypadku UVB. Ponadto wskaźnik PPD 15 spotykany na opakowaniu jednego producenta dermokosmetyków, nie musi odpowiadać wskaźnikowi PPD 15 innego producenta.
Nasze preparaty oznaczone są wysokością SPF (15, 30, 50, 50+) oraz znakiem UVA w kółku, który oznacza, że ochrona przed promieniowaniem UVA zastosowana w naszych produktach spełnia wymogi Komisji Europejskiej. Ponadto w naszych preparatach ochrona przed UVA stanowi 60% ochrony SPF (minimum to 1/3 SPF).
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora