Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 10:55   #496
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do MoniX24 jako do profesjonalistki . Czy jest możliwośc że z biegiem miesięcy i wielu depilacji włoski będą na tyle cienkie, krótki i jasne aby nadawały się do pokazywania bez depilacji Marzy mi się osiągniecie takiego stanu - tylko nie wiem czy to jest realne Wydaje mi się że jest to możliwe Chyba że wszystkie mi po drodze powrastają
Jeśłi mowa o wosku to uważam że jest to też jest fajna sprawa , tylko trzeba tutaj poczekac torche aż włoski troche podrosną aby miały się do czego przykleic
Hm,to mi pytanie zadalas
Powiem Ci na wlasnym przykladzie,woskuje rece od 3 lat i widze ze wloski sie duzo przerzadzily i sa ciensze.Oczywiscie przez ten czas nie tykalam sie maszynki,bo zepsulabym efekt i znow uroslyby grubsze.Nie spotkalam sie z takim przypadkiem zeby komus calkowicie przestaly rosnac,zalezy jeszcze jak geste i ciemne sa wloski.Wiadomo im jasniejsze i ciensze-tym lepiejNapewno z czasem robia sie mniej widoczne i nawet jak sa juz na tyle dlugie ze mozna uzyc wosku-nie sa widoczne w takim stopniu jak przed pierwsza depilacja.Nie wiem czy sie dobrze wyrazilam,mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
aha!zeby zapobiec wrastaniu zrob sobie peeling powiedzmy raz w tygodniu,tylko nie bezposrednio po depilacjija zawsze po peelingu aplikuje jakis fajny balsamik brazujacy,rozswietlajacy albo samoopalacz z palsamem pol na pol.Raczki potem super wygladaja,a gdy juz wloski nawet troche urosna, nie rzucaja w oczy

Edytowane przez MoniX24
Czas edycji: 2009-04-28 o 11:02
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując