Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-08, 09:17   #23
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------


ja może Ci powiem co da się ocenić - wszystko, czyli:
1) dwa pierwsze zdjęcia są bardzo ok co do kolorów więc np. oceń jak Kkknnn dopasowała do siebie kolory ust, powiek, jak ta zieleń komponuje się z ustami i jej karnacją
2) na kolejnych zdjęciach widać wyraźnie nie kolory, za to technikę, jakość np. kreski
Dziewczyny. Naprawdę nie rozumiem tego typu komentarzy. Może macie złe monitory, może to one przekłamują kolory?
Co do ostatnich zdjęć zgadzam się że niewyraźne ale przecież po to dodajemy po kilka zdjęć żeby można było z nich coś wywnioskować.
Kkknnn przepraszam za zawalanie Ci wątku ale musiałam zareagować.
Moccari i tu sie z Toba nie zgodze...oczywiscie w tym makijazu da sie zauwazyc, ze kolor na powiekach sie zmienil, ale nie widzimy sposobu nalozenia cienia, cieniowania.
Zauwazylam takze ze nowy uzytkownik zostaje upominany za tego typu zdjecia, na ktorych nie mozna dostrzac makijazu, natomiast kkknnn wychwala sie, co jest dla mnie zupelnie niezrozumiale, aleeee moze ja sie nie znam... moim skromnym zdaniem MM nie polega na tym zeby wychwalac kogos za nic...z drugiej strony mnie to nie dziwi, bo pozwolilam sobie kiedys podejzec profil kkknnn i jej liste przyjaciol[/QUOTE]


Towarzystwo przyjaciół i adoratorów Kkknnn.
Nie nie pisz, ze nie wiedzialas

Kkknnn,znamy dluzej, niz nowe osoby i wiemy jak sie maluje Byc moze, to dlatego
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując