Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-26, 16:23   #843
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny trafiłam na ten wątek i postanowiłam spróbowac EDM, wczesniej uzwałam tych drogeryjnych "minerałów"
po przeczytaniu 1 postu ustaliłam, ze powinnam wziasc odcien fair, poniewaz czasami ciezko mi dobrac jasny podkład w drogerii, ale porcelanowej cery nie mam
i tutaj moje pytanie czym róznia sie podkłady na stronie EDM w dziale "base" od tych w dziale "face"
i o co chodzi z tymi odcieniam warm, cool itd, bo ja nie widze tych dopisków przy podkładach...
i co do korektorów to z tego co zrozumiałam to one sa pod oczy i do korygowanie zółtych tonacji, a korektory do krycia niedoskonałosc?
i niewiem gdzie na stronie szukac primera

jesli zadaje oczywiste pytania to przepraszam
w base są podkłady a w face primery, rozświetlacze, bronzery
warm, cool itd. to właśnie typy odcieni skóry w zależności od tego czy ma się bardziej żółtą, różową, ziemistą, neutralną cerę itd.
korektory są od wszystkiego, do niedoskonałości mogą być normalne korektory w zależności od jasności cery (tak są pogrupowane) albo zielony na przykład.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora