Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 18:07   #3413
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Odkrylam ze Everyday Minerals mozna kupic na tej polskiej stronie:
http://kosmetyki-mineralne.com/

Jest tam tez gratisowy zestaw rozow.



Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Najpierw zakrywam cienie pod oczami odrobiną samego Multitasking (odrobiną, bo generalnie zimą jest mi za ciemny ), a potem jak omiatam całą twarz tą 'mieszanką', to również nie omijam okolic oczu - w rezultacie Mint trochę rozjaśnia Multitasking, a dwie (choć bardzo cienkie) warstwy całkiem nieźle ukrywają moje (niemałe ) cienie pod oczami.

Używam pędzla do pudru Lumiere, czasami Kabuki, ale wtedy jeszcze ostrożniej dawkuję prochy pierwsza warstwa pod oczy oczywiście pędzlem do korektora (Coastal Scents)

Jeżeli chodzi o oczy, to najpierw maluję kreskę czarną kredką, rozcieram porządnie patyczkiem higienicznym lub twardym, niedużym pędzlem, a potem poprawiam (pędzlem już) czarnym cieniem [dla utrwalenia] i ponownie rozcieram
Kreska jest niezniszczalna, po całym dniu (a nawet koncercie ) mam problem z demakijażem, muszę go powtórzyć dwa razy
Dzieki, tez musze taka kreske wyprobowac. No i chyba wezme Intensive Fair, Multitasking i Mint.
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2010-10-18 o 19:30
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora