Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 08:07   #4511
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia ten warkocz jest kocham plecionki ciesze sie ze urosly juz ci tak wloski taka fryzurka dodaje seksapilu ja to wogole jestem fanka roznych upiec czasami wyczesuje fajne rzeczy na YT

ps mysia widze ze masz moja wage obecnie :p
troche niestaranny, bo jest tam jedna pomyłka, ale widać ogólnie, ze juz daje radę nie mogę się doczekac, zeby juz te włosy były takie do róznych upięc itp. Lubię spinać, wiec bede miałą duz epole do popisu. Juz na wakacje bedą całkiem długie

no mam, ale Ty jesteś wyższa
Ja natomiast mam całkiem duża mase mięśniową, głównie nogi i brzuch, bo to przez jazdę na rowerze pod dużym obciązeniem w warunkach terenowych na dużych odcinkach. Niestety sezon rowerowy dobiega konca i moją kondycję szlag trafi. Tłuszcyku nie mam duzo, ale to co mam chetnie zrzucę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia świetny warkocz
jakie masz włoski grube i błyszczące, tak zdrowo wyglądają. Naprawdę służą im te twoje kuracje
dziękuję kochana one tylko udaja grube, tak naprawe sa cienkie
ale fakt wyglądają całkiem zdrowo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
caskada i mysia
ale wy sie przejmujecie ja przez siedzącą prace przytylam ponad 3 kilo! i ciesze sie bo mi troche w cycki poszło waże 55,7 do 170cm wzrostu wolałabym 54 ale i tak jest ok nie żałuje sobie nic
teraz właśnie zjadlam krokieta,7daysa i zajadam żelkami
ja sie przejmuje. nie lubie jak mi rosna cycki. lubie byc płaska poważnie. kiedys był to mój najgorszy koszmar, a teraz ciesze sie, ze mam małe tycie A. W ciązy urosły mi do C a po porodzie miałam duże D, jak się wypełniły mlekiem, to E. Były jak melony, ogromne, cięzkie. I byłam zdruzgotana, ze mi takie zostaną, bo przeszkadzały mi, żadna bluzka się nie dopinała. Ale potem wróciły jakims cudem do rozmiaru sprzed ciązy i juz
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To ja mam chyba podobne BMI do mysi, bo mam 161cm i ważę 47kg
bedę miała podobne, czyli.. niedowagę

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
a ja mam 164 i obecnie waże 50kg chociaż najlepiej czuje sie ważąc 46-47, ale jakos nie mam weny na odchudzanie, tak jak u kotki troche w cycki mi poszło to aż żal
wiecie co dziewczyny, dziś tak okropnie boli mnie głowa, że już wysiedzieć nie moge, do tego wziełam ze 20min temu nurofen ultra forte i ten ból tylko sie nasilił i zastanawiam sie czy to przez pogode czy powtarza się sytuacja z vitapilem na dodatek została mi jeszcze godzina w pracy
oj paulcia, jak Cię uczula vitapil, to musisz odstawic.
a wage mas zmalutką

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_


Mysia
Na zapalke??????
Na zapałkę to była obcięta przed 15 laty.Taki głupi młodzieńczy wybryk.Ale i tak bardzo dużo włosów ścięłam.No nic teraz muszę zapuszczać.Ale już mam ładniutka kiteczke i odczuwam teraz taka ulgę ze mogę związać i nic mi nie wyłazi i leci na oczy.Idzie furii dostać.
miałas takie króciutko obcięte na szczycie Ci sterczały, to dla mnie juz na zapałke ja tylko chciałam Ci pogratulowac odwagi.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mysia[/B] no cudny warkocz I piekne zadbane wlosy Ja tez jak kotka na boku sobie czasem robie I nie odchudzac mi sie za bardzo

za bardzo nie, ale tak żeby spodnie nie cisneły.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
mój naturalny to taki mysiowaty ciemny blond-jasny brąz,po tych pasemkach fryzjerka nałożyła mi jeszcze farbe matrix color sync mokka10m żeby mi to zrównać,na początku to lepiej wyglądało ale teraz wychodzą wszystkie rudości.czekam na Twoje propozycje bo wiem że fryzjerka znowu mi będzie chciała pasemka robic a ja wolałabym na całości pozbyć się rudości.
spróbuj wellatonu albo garniera z poziomu 9 z woda 9%. Nie zgasi jakso specjalnie rudego, ale zagruntuje na tyle włosy po rozjaśniaczu, że następnym razem bedziesz mogła zrobić spokojnie popielaty jasny blond i uzyskasz fajny efekt. No i rozjasni odrost do restzy na tyle, ze nie bedzie się odznaczał. Potem czyli przynajmniej za 2-3 tygodnie. Na świeta bedziesz juz miała łądny blondzik Koniecznie tez kup fioletowy szmapon, zeby powoli wypłukiwac te rudości.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Lifunia nie mam pojęcia czemu ci nie wzięło
to wygląda tak jakbyś nałożyła farbę na włosy farbowane na brąz.
nigdy nie spotkałam się z taką reakcją włosów naturalnych.
lifunia, ale nakładasz na suche czy mokre włoski? na pewno wsyztsko dobrze robisz? trzymas zile zalecane itd? moze masz jednak ciemniejsze niz nam pokazywałas na zdjeciach- np wcale nie 6 tylko 5 czy nawet 4?

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

infatuated, dobry pomysł z tym kłosem z grzywki! kurcze.. musze spróbowac! tylko jeszcz ekrótka mam ta grzywke, nie wiem czy mi się uda.
dziekuję za komplementy
--
dziewczyny, ja biorę Yasmin. Po yasminelli nie miałam zatrzymanego jajeczkowania !! monitorowałam sie, bo normalnie czułam owulacje - bolał mnie jajnik a i śluz był taki jak w zwykłym cyklu I monitoring potwierdził moje obawy- yasminelle nie nadaje sie dla kobiet , ktore rodziły, bo mają inna gospodarke hormonalna..hehe

ale za rok chce odstawic i postarac sie o drugiego dzidziusia.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora