Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy, cellulit - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-30, 15:12   #221
ILoveBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Perfecta Extra Slim

Witam, mam pytanie.
Chciałabym jednocześnie zacząć walkę z rozstępami i cellulitem ;/
Jak myślicie, czy można używać Perfectę Extra Slim na rozstępy i cellulit na to samo miejsce (część ciała) jednocześnie?

(Chodzi mi i to czy po posmarowaniu np. pośladków preparatem na rozstępy mogę na to użyć preparatu na cellulit od razu. Czy razem też będą działać?)

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bombonierka654 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie Jestem szczupłą osobą, ale mimo tego mam rozstępy i trochę cellulitu. Dostałam dużo próbek tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ellulitowa.htm (mysle że wystarczy na 2 tygodnie). Słyszałam że to dobre właśnie na cellulit i przy okazji rozstępy mogą być mniej widoczne, ale niestety (dla mnie niestety) spala tkanke tłuszczową i wyszczupla, a ja nie chce przez to jeszcze bardziej schudnąć... myślicie, że mi to zaszkodzi tzn że ubędzie mi parę cm?

wydaje mi się, że z chudnięciem nie jest tak łatwo więc nie powinnaś się martwić , bo Ci to na pewno krzywdy nie zrobi . gdyby można było stacić kilka cm przez jakieś maści i preparaty to świat byłby cudowny
ILoveBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując