Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 22:09   #3603
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny następnym razem tak zrobie ale nie wiem kiedy najwcześniej to chyba za 1,5- 2 miesiące,bo też nie chcę za bardzo włosów zniszczyć,a kolor wychodzi rudy
no z tak ciemnego to te pasemka beda takie rudo-karmelowo-zlote- moja E. to samo przechodzi ale juz coraz blizej celu- juz jej balejazyk robilam 2x w ciagu 5 miesiecy jeszcze z raz i albo bedzie blondyna albo dorobie jej ciemnych zeby dalej byl balejaz- bo ona sie nigdy zdeklarowac mi nie moze tylko ja jej z czarnych robie...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie no z jednej fajnie bo moja Kala stała się kobietką, z drugiej trochę kicha, będę musiała od niej (i od siebie ) odpędzać napalonych chłopców
mnie sasiedzi straszyli przed pierwsza cieczka zebym sobie pałę naszykowała bo psy wcale nie tak łatwo odegnac i mieli racje- ost cieczka byla straszna psy skakaly mi na lole juz 2 tyg przed i tydzien po i to bardzo natarczywie, potrafily mnie wyminac i skoczyc na nia a jak probowalam odegnac to zero reakcji- i prawie biegiem uciekalam z lola do bloku, bo przeciez nie skrzywdze obcego psa tylko dlatego ze czuje instynkt

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Siedzę z farbą na głowie, 3 opakowania poszły na te moje kudły wrrr, zbankrutuję
ciekawe jak wyjdzie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Króliczku wybacz mi,ale nie mam czasu. Na kompie jestem z doskoku i nie mam czasu ich otentegesić
juz ja ci to zapamietam

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
5.35 kasztanowy brąz wcześniej robiłam poziom niższym



Nie nie, ostatnio przerzuciłam się na prof., a na półce zalega mi 14 farb sklepowych, nie wiem co z nimi zrobię

Ej, Tobie i tak wyjdzie pięknie nawet jakbyś zrobiła jaskrawym różem
zaklepuje foty
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

QUOTE=xLADYx;32725930]mam świnkę
o fajnie

to wrzuc jakies foto jak juz bedzie u was



super

no widzisz poradzilas sobie ze wszystkim na 5 z +
a o tej torebce poczytaj na internecie ,w każdym bądź razie tez tak miałam przy srebrnej

goracej zabawy

uuu klapa spróbuj alfy

powodzenia w powrocie do blondu

a czym robisz? jaki kolor?

ja działam po jutrze
Bunny kochana operacja przeprowadzona ,ale niestety nie mogłam dostać nigdzie welka i końcu zrobiłam safirą 10 to tez wella więc pomyślalam ,że może zaryzykuję i wyszło w miare ok,tzn cos tam się zmieniło jakby wyrownało i ciut stonowało całośći pojasnilo (doslownie jakby wygryzło ten popiel a rozswietliło włoski), ale róznica i tak jeszcze jest i tak w ten oto sposób stwierdziłam, że ja muszę chyba robić czystym odcieniem bo odrazu inaczej buzia wygląda i mam pytanie czy mogłabym zaryzykować i machnąć ten odrost samym welkiem 12/0? lub ciutke dodać 12/1 np.3/4 tubki 12/0, a 1/4 tubki 12/1? jak myslisz?[/QUOTE]
oczywiscie ze mozesz walnac samego 12/0.
nawet nie kombinuj z 12/1 bo bez sensu.
tylko potem malaks na dlugosci.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora