Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o małą poradę... Pt6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-13, 10:56   #1
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153

Proszę o małą poradę... Pt6


Potrzebuję Waszej porady dziewczyny. Otóż chcę sobie zmienić fryzurkę. Po długim czasie katowania moich włosów najróżniejszymy metodami wreszcie przyszedł czas, że musiałam ratować to co zostało. Udało mi się i mam teraz zdrowe włosy aż po same końce . Zresztą nie ukrywam, że to dzięki poradom znalezionym na Wizażu.
Ale teraz przyszedł czas by nadać im jakąś linię. Jakiś czas temu byłam u fryzjera i wycieniowane są na całej długości... tylko... No właśnie czegoś mi brakuje. I tak pomyślałam o grzyweczce . Jednak z moimi włosami to jest ten problem, że ciężko mi znaleźć coś sensownego. A to dlatego, że moje włosy są z jednej strony podatne na modelowanie, ale z drugiej po dwpływem wilgoci układają sie we włase kształy. Jednym słowem są podatne, ale tylko na swój własny sposób.
Dlatego też grzywka prosta u mnie nie przejdzie, bo proste to one nigdy nie będą (po prostownicy i różnego rodzaju utrwalaczach moje włosy w stanie prostym wytrzymywały max 3 h). Musi więc owa grzyweczka nie być prosta. Rzadka też nie bardzo bo wtedy to wygląda straaasznie (już próowałam). No i musi być taka żebym co rano nie musiała stać przed lusterkiem pół godziny (bo i tak rano nigdy nie mam czasu). Ah, no i musi to być grzywka którą w razie potrzeby mogłabym sama podciąć bo niestety moje włosy rosną w tempie ekssspresowym (musiałabym co 2 tygodnie do fryzjera latać). Moja mam nabija się, że mi kalorie zamiast w biodra ida we włosy i paznokcie .

Wyszukałam parę zdjęć fryzur na Wizażu, dopasowałam w photoshopie (nie zwracajcie uwagę na niedociągnięcia, bo robiłam to szybko) i mam teraz zgryz... Bo kompletnie nie wiem, która grzyka by mi pasowała czy w ogóle by mi pasowała, może Wy mi coś doradzicie. Czekam, na opinie. Moimi faworytkami sa numer 1, 6, 8.
Ponieżej zamieszczam też moje aktualne zdjęcia. Wybaczcie jakość, ale robione aparatem z telefonu i przy kiepskim oświetleniu, bo nad Krakowem wiszą gęęęste chmurzyska. Kolorystycznie to moje włosy są brązowe z rudymi przebłyskami do słońca (ale właśnie do tego słońca trzeba) . Oczywiście moje włosiska na nich bez jakiejkolwiek ingerencji w postaci stylizacji. Ot naturalny nieład . No i liczę na jakieś opinie. Chyba że macie jakieś inne propozycje to również chętnie wysłucham i popróbuję "wyphotoshopować"


1 1.jpg 2 2.jpg 3 3.jpg 4 4.jpg 5 5.jpg 6 6.jpg
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując