Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 19:24   #4842
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ojej dziękuję bardzo cieszę się że nikt mnie znów nie odwodził od pomysłu i nie podcinał skrzydeł. Dziękuję za porady dotyczące farb, właśnie nie wiedziałam jaki odcień, bo mam taką różówą cerę i ogólnie zima. Nie chciałabym wyglądać jak świnka piggy - różówa ze złotymi włosami Oczy mam takie brązowo-piwne, na zdjęciu faktycznie zielone wyszły teraz tylko decyzja - blond czy długie zdrowe włosy. Nie mogę się oszukiwać, włosy sie zniszczą. A czy pomysł rozjaśnienia np połozeniem na 15 minut kąpieli, potem miesiąc regeneracji i kolejna krótka kąpiel, znowu regeneracja i potem farba jest dobry? Czy zdrowiej za jednym zamachem? I do jakiego momentu (koloru) mam rozjaśniać żeby było wiadomo że ten blond złapie? Dołączę fotkę koloru jaki mi wyszedł gdy dwa tyg temu rozjaśniałam włosy. Drugie bardziej w słońcu. CZy taki poziom rozjasnienia wystarczy zeby blond złapał? jeszcze raz dziękuję za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070732.jpg (166,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070725.jpg (78,0 KB, 47 załadowań)
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora