Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-02, 07:42   #301
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie co...
kupiłam garnier color sensation 110, był w promocji wieeem, mam 8,2 w zapasie ale kurcze, taka promocja (9zł)
ja też skusiłam się na tą % i kupiłam 2 opakowania już zużyte za 1 farbowaniem
jestem bardzo zadowolona kolorek wyszedł mi chłodny, taki ładny popiel i dzięki tej farbie mi spodobał się taki odcień Tż zachwycony, koleżanki również nie skąpią komplementów
boję się użyć 111 sensation poczekam co Asi wyjdzie

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

ja najwcześniej po studiach pomyślę o dzieciach (ups jeszcze tylko 3 semestry) może nie od razu po
moje koleżanki rówieśniczki mają już dzieci w zerówce

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wyjaśnijcie mi bo nie ogarniam

Po co ludzie licytują na allegro i podbijają cenę, skoro do końca aukcji jest 4 dni
Licytuję torebkę Już któryś raz z rzędu taka sama sytuacja początek aukcji i ludziska dobijają do 130 zł
dokładnie jak Nove napisała albo sami podbijają albo po prostu stać ich i nie są to dla nich duże pieniądze to sobie licytuje za ile chce

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Ja kocham twixy


Coraz lepiej to wyglada

Dla mnie półbuty to po prostu buty zakrywajace stope całą do kostki, botki są za kostke, czółenka odkrywaja stope, szpilki to na szpilce, obcasy na szerszym niż szpilka obcasie

Ja spokojnie jem tyle co mój Ale ja generalnie jadłam zawsze sporo jak na moją wage. Wiec potrafiłam zjesc tyle co on czasami. Jak miałam mega stres to nie dosc ze jadlam tyle co on, to jeszcze chodziłam podjadać No i na wadze sie troche odbiło,ale teraz lekka dieta, cwiczenia i waga spada


jak są dobrze wyprofilowane buty to 10 cm moze byc tak samo wygodne jak płaskie
z tym podziałem butów to nawet firmy, które sprzedają mają czasami problemy

o nie ja nie dałabym rady skonałabym jakbym zjadła tyle co on i chyba ważyła wtedy też tyle co on

jak but dobrze wyprofilowany to każda wysokość powinna być wygodna

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej


Zna ktoras z Was ten roz:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lor-blush.html

chcialam sobie kupic taka ladna brzoskwinke na zmiane z dandelionem.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Lady
Uznam ze napisalas to z troski wiec postaram sie wytlumaczyc.
Nie wygladam strasznie grubo owszem, ale jestem drobna mam małe lekkie kosci. Waze w normie ale wygladam troche jak baleronik.
Poza tym moj poziom tkanki tłuszczowej jest prawie ponad norme. A to nie jest zdrowo. Otłuszczone narzady wewnetrzne nie rokują fajnie.
A tłuszcz to tłuszcz i ten brzuszny i kazdy inny.
Dlatego chcę schudnac kilka kg.
Czy chce wygladać jak flak? No raczej nie.
to nie podjadaj słodkości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora