Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 19:19   #2643
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Mam chwile czasu to opisze co robilam i co wyszlo

Wyszlo na plus w tym sensie, ze nie poszlo specjalnie w czerwien

No to powiem tak...mialam nadzieje, ze wyjada jasniejsze nieco, a ogolnie w swietle sztucznym wygladaja na zdecydowanie ciemniejsze niz byly. Czesc znajomych spotykajac sie ze mna wieczorem stwierdzila, ze przyciemnilam wlosy.

Za to w sloneczny jasny dzien kolorek jest naprawde fajny Załączam dwa zdjecia, w dzien pod swiatlo, tak by fajnie promienie rozswietlily wlosy. Wtedy jest super Robione 3 dni po farbowaniu.

Za to w swietle sztucznym lub ogolnie w pomieszczeniu z dala od okna sa jeszcze ciemniejsze niz to co na 3 zdjeciu ( to moje wlosy "w cieniu" przed). Sprobuje jakies fotki tego.

Ogolnie to w sumie fajne, ze wlosy nie sa "plaskie" tylko maja rozne kolory w zaleznosci od swietla. Tylko moglby byc w cieniu jednak nie az tak ciemne. Zawsze bylam szatynka, a teraz to w cieniu prawie brunetka Wiem, ze na zdjeciach tego nie widac

Pytanie do Was - jak dlugo macie "rudawa" wode przy myciu wlosow? Farbowalam w piatek, w sobote juz normalnie szamponem umylam i od soboty caly czas jednak woda kolorowa...i slad na poduszce tez zostal po pierwszych nocach

Robilam:
- 2 czesci henny ( czyli 100g)
- 1 czesc kasji (50g)
- zalane dosc cieplym wywarem z 6 torebek rumianku
- na wlosach ok. 1,5-2h

Poniewaz moja mama pierwszy raz w zyciu farbowala komus wlosy i do tego na poczatku zrobilysmy zdecydowanie byt gesta henne...to samo nakladanie zajelo ponad 30 minut i latwe nie bylo

Ogolnie fajnie i szykuje sie do kolejnego farbowania...tylko teraz moja obawa jest taka, ze z kazdym kolejnym zrobi sie jeszcze troszke ciemniej. Oby nie

Nastepnym razem chyba pol na pol kasja z henna albo nawet wiecej kasji
bardzo ładny kolor Ja mam tylko rudawą wodę przy spłukiwaniu henny potem już nie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora