Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 13:11   #4094
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie, nie jest tak, że jej nie lubię Czytam jej bloga, mam ją w subskrypcjach na facebooku nawet
Ale zastanawiam się czy jej oczu nie wypala jak codziennie tak wciska te soczewy
Ceny ma przegięte ale każdy lekko zorientowany wrzuci sobie na ebay i ma polowe taniej choc wiele osob nie potrafi obsluzyc ebay i dlatego przepłacają

Ciekawe ile mnie osob omija na wizazu

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Trochę też wkurza mnie jej sposób wypowiadania się na słodką pucię (wymyslilam to slowo bo zamiast niego mialo byc inne ale nie chce znowu ostrzezenia )
Azjatycki cukier ma trochę "infantylny" sposób bycia. Ale wygląda świetnie, jak na swoje około 30 lat.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
dostałam pw

uważam, że powinnaś spróbować tego effaclaru. Na początku możesz nakładać właśnie na takie miejsca i zobaczyć jak będzie działał. Nie jest mocnym kremem z kwasami więc myślę, że nie podrażni. Z resztą nie jest to jakaś ogromna suma za krem.
A jak nie chcesz całości kupować to poszukaj próbek, bo wydaje mi się, że widziałam kiedyś w sprzedaży
a jak działa ten effaclar?

Asmenko nie płacz, kiedyś zejdzie
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora